Nowości

Najnowsze orędzia z Medziugorja

Orędzie Matki Bożej dla parafii w Medziugorju i dla świata z 25 marca 2024

Drogie dzieci! W tym czasie łaski módlcie się ze mną, aby dobro zwyciężyło w was i wokół was. Dzieci, módlcie się w sposób szczególny zjednoczeni z Jezusem na drodze krzyżowej. Módlcie się za ludzkość, która wędruje bez Boga i bez Jego miłości. Bądźcie modlitwą, bądźcie światłem i świadectwem dla wszystkich, których spotykacie, dzieci, aby miłosierny Bóg zmiłował się nad wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie. 

Orędzie z 25 lutego 2024:

Orędzie otrzymane przez Jakova Colo 25 grudnia 2023

Jakov Colo, jak co roku, zobaczył dziś Matkę Bożą, 25 grudnia, w Boże Narodzenie. Objawienie rozpoczęło się o godzinie 14:20 i trwało 6 minut. Następnie Jakov przekazał orędzie:

Drogie dzieci, dzisiaj, trzymając mojego Synka w ramionach, chcę was wszystkich zaprosić, abyście prosili małego Jezusa o uzdrowienie waszego serca. Drogie dzieci, często grzech króluje w waszych sercach i niszczy wasze życie, a wy nie możecie odczuć obecności Boga. Dlatego dzisiaj, w tym dniu miłosierdzia, kiedy miłosierdzie rozprzestrzenia się po całym świecie, oddajcie swoje życie i serce Panu, aby Pan uzdrowił je swoim miłosierdziem. Tylko z czystym sercem będziecie mogli doświadczyć narodzenia Jezusa w sobie, a światło Jego narodzin oświetli wasze życie. Błogosławię cię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedziałeś na moje wezwanie.
 

Orędzie otrzymane przez Jakova Colo 25 grudnia 2022

Drogie dzieci! Dziś, kiedy światło narodzenia Jezusa oświeca w sposób szczególny cały świat, Ja z Jezusem na ręku, modlę się, aby każde serce stało się betlejemską stajenką, w której narodzi się mój Syn i aby wasze życie rozpromieniło światło Jego narodzenia. Dzieci, żyjecie w niepokoju i lęku. Dlatego dziś, w ten dzień miłosierdzia, proście Jezusa, aby umocnił waszą wiarę i stał się Panem waszego życia, ponieważ, dzieci moje, tylko z Jezusem pokonacie zamęt w waszym życiu. Módlcie się o pokój i żyjcie w pokoju, wtedy nie będzie w was lęku, bo Jezus uśmierza wszelki lęk. Jestem waszą matką, która nieustannie czuwa nad wami i błogosławi was macierzyńskim błogosławieństwem.

 

Nasz kanał YouTube – nowe filmy!

Ostatnio dodane artykuły: