Nowości

Najnowsze orędzia z Medziugorja

Orędzie z 25 stycznia 2023

Drogie dzieci! Módlcie się ze mną o pokój, ponieważ szatan pragnie wojny i nienawiści w sercach ludzi i w narodach. Módlcie się i podejmujcie ofiarę przez post i pokutę, aby Bóg obdarzył was pokojem. Przyszłość jest zagrożona, bo współczesny człowiek nie chce Boga, dlatego ludzkość zmierza ku zagładzie. Wy, dzieci, jesteście moją nadzieją. Módlcie się ze mną, aby wypełniło się to, co zapoczątkowałam w Fatimie i w innych miejscach. Módlcie się i bądźcie świadkami pokoju w swoim otoczeniu i bądźcie ludźmi pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 grudnia 2022

Drogie dzieci! Dziś przynoszę wam mojego Syna Jezusa, abyście byli Jego pokojem i odbiciem pogody ducha i radości nieba. Módlcie się, dzieci, abyście się otwarli na przyjęcie pokoju, ponieważ wiele serc jest zamkniętych na wezwanie światła, które przemienia serca. Ja jestem z wami i modlę się, abyście się otworzyli się na przyjęcie Króla Pokoju, który napełnia serca ciepłem i błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie otrzymane przez Jakova Colo 25 grudnia 2022

Drogie dzieci! Dziś, kiedy światło narodzenia Jezusa oświeca w sposób szczególny cały świat, Ja z Jezusem na ręku, modlę się, aby każde serce stało się betlejemską stajenką, w której narodzi się mój Syn i aby wasze życie rozpromieniło światło Jego narodzenia. Dzieci, żyjecie w niepokoju i lęku. Dlatego dziś, w ten dzień miłosierdzia, proście Jezusa, aby umocnił waszą wiarę i stał się Panem waszego życia, ponieważ, dzieci moje, tylko z Jezusem pokonacie zamęt w waszym życiu. Módlcie się o pokój i żyjcie w pokoju, wtedy nie będzie w was lęku, bo Jezus uśmierza wszelki lęk. Jestem waszą matką, która nieustannie czuwa nad wami i błogosławi was macierzyńskim błogosławieństwem.

 

Nasz kanał YouTube – nowe filmy!

Ostatnio dodane artykuły: