Orędzia – 2007

ORĘDZIA MATKI BOŻEJ W MEDZIUGORJU – 2007

Orędzie Matki Bożej z 25 stycznia 2007
Drogie dzieci, umieśćcie Pismo święte na widocznym miejscu w waszej rodzinie i czytajcie je. W ten sposób poznacie modlitwę sercem i wasze myśli będą w Bogu. Nie zapominajcie, że przemijacie jak kwiat polny, który jest widoczny z daleka, lecz znika w jednej chwili. Drogie dzieci, pozostawiajcie znak dobroci i miłości wszędzie, gdzie przechodzicie, a Bóg udzieli wam w obfitości swego błogosławieństwa. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 lutego 2007
Drogie dzieci! W tym okresie Wielkiego Postu otwórzcie wasze serca na Boże miłosierdzie. Ojciec Niebieski pragnie każdego z was wyzwolić z niewoli grzechu. Dlatego, drogie dzieci, wykorzystajcie dobrze ten czas i poprzez spotkanie z Bogiem w spowiedzi, porzućcie grzech i zdecydujcie się na świętość. Uczyńcie to z miłości do Jezusa, który odkupił was wszystkich swoją krwią, abyście byli szczęśliwi i żyli w pokoju. Nie zapominajcie, drogie dzieci: wasza wolność jest waszą słabością, dlatego więc poważnie podążajcie za moimi orędziami. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Doroczne objawienie Mirjanie Dragicević-Soldo 18 marca 2007
Kilka tysięcy pielgrzymów zgromadziło się na modlitwie w Cenacolo. Objawienie zaczęło się o 14.07 i trwało do 14.12. Maryja powiedziała:
Drogie dzieci, przychodzę do was jako Matka z prezentami. Przychodzę z miłością i miłosierdziem. Drogie dzieci, Ja mam wielkie serce. Pragnę, aby wszystkie wasze serca oczyszczone przez post i modlitwę były w moim Sercu. Pragnę, aby razem, przez miłość nasze serca zatryumfowały. Pragnę, abyście poprzez ten tryumf ujrzeli słuszną prawdę, prawdziwą drogę i prawdziwe życie. Pragnę, abyście mogli ujrzeć mojego Syna. Dziękuję wam.
Dziewica wszystkich pobłogosławiła, także religijne przedmioty. Zwróciła uwagę, że jest to tylko jej matczyne błogosławieństwo i poprosiła o codzienne modlitwy, za tych – jak się wyraziła „których mój Syn wybrał i pobłogosławił.”
Mirjana wyjaśniła, że chodzi o kapłanów.

Orędzie Matki Bożej z 25 marca 2007
Drogie dzieci, pragnę wam podziękować z całego serca za wasze wielkopostne wyrzeczenia. Pragnę was pobudzać, abyście z otwartym sercem żyli jeszcze postem. Przez post i wyrzeczenie, drogie dzieci, będziecie silniejsi w wierze. W Bogu, poprzez codzienną modlitwę odnajdziecie prawdziwy pokój. Ja jestem z wami i nie jestem zmęczona. Pragnę was wszystkich zaprowadzić ze Mną do Raju, dlatego każdego dnia decydujcie się na świętość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 kwietnia 2007
Drogie dzieci, dziś ponownie wzywam was na nowo do nawrócenia. Otwórzcie wasze serca. Ten czas, w którym jestem z wami to czas łaski, zróbcie z niego dobry użytek. Powiedzcie: „To czas dla mojej duszy”. Ja jestem z wami i kocham was miłością niezmierzoną. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 maja 2007
Drogie dzieci, proście ze mną Ducha Świętego, aby On was prowadził na poszukiwanie woli Bożej na drodze waszej świętości. A wy, którym modlitwa jest daleka, nawróćcie się, szukajcie w ciszy waszego serca zbawienia waszej duszy i karmcie ją modlitwą. Błogosławię was wszystkich z osobna moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, ze odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 czerwca 2007
Drogie dzieci, dziś znowu z wielką radością w sercu wzywam was do nawrócenia. Drogie dzieci, nie zapominajcie, że wy wszyscy jesteście ważni w wielkim planie, jaki Bóg realizuje poprzez Medziugorje. Bóg pragnie nawrócić cały świat i zachęca go do zbawienia i do wejścia na drogę do Niego, który jest początkiem i końcem każdego bytu. W szczególny sposób, drogie dzieci, zachęcam was z głębi serca: otwórzcie się na tę wielką łaskę, jakiej Bóg udziela wam poprzez moją obecność tutaj. Pragnę podziękować każdemu z was za wasze ofiary i modlitwy. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 lipca 2007
Drogie dzieci, w to święto opiekuna waszej parafii zachęcam was do naśladowania życia świętych. Niechaj będą dla was przykładem i pobudzają do życia w świętości. Niech modlitwa będzie dla was jak powietrze, którym oddychacie, a nie brzemieniem. Drogie dzieci, Bóg ukaże wam swoją miłość i wy doświadczycie radości bycia moimi umiłowanymi. Bóg was pobłogosławi i da wam łaski w obfitości. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 sierpnia 2007
Drogie dzieci, dziś znowu zapraszam was do nawrócenia. Niech wasze życie, drogie dzieci, stanie się odbiciem dobroci Boga, a nie – nienawiści i niedowiarstwa. Módlcie się, drogie dzieci, aż modlitwa stanie się dla was życiem. W ten sposób odkryjecie w waszym życiu pokój i radość, jakich Bóg udziela tym, których serce jest otwarte
na Jego miłość. A wy, którzy jesteście oddaleni od miłosierdzia Boga, nawróćcie się, aby Bóg nie stał się głuchy na wasze modlitwy i aby dla was nie było za późno. Oto dlaczego, w tym czasie łaski, nawróćcie się i umieśćcie Boga na pierwszym miejscu w waszym życiu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 września 2007
Drogie dzieci, dziś znowu zachęcam was wszystkich do tego, aby wasze serca rozpaliła miłość najbardziej gorąca jak to możliwe do Ukrzyżowanego. Nie zapominajcie, że to z miłości do was On oddał Swe życie, abyście zostali ocaleni. Drogie dzieci, rozmyślajcie i módlcie się, aby wasze serca otwarły się na miłość Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 października 2007
Drogie dzieci, Bóg posłał mnie do was z miłości, abym was wprowadziła na drogę zbawienia. Wielu spośród was otwarło swe serca i przyjęło moje orędzia, lecz wielu zgubiło się w drodze i nigdy nie poznało Boga miłości pełnią swego serca. Oto dlaczego wzywam was: bądźcie miłością i światłem tam, gdzie są ciemności i grzech. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 listopada 2007
Drogie dzieci, dziś, kiedy świętujecie uroczystość Chrystusa Króla całego stworzenia, pragnę, aby On był królem waszego życia. Jedynie dając, drogie dzieci, możecie pojąć dar ofiary Jezusa na krzyżu dla każdego z was. Drogie dzieci, dawajcie czas Bogu, aby On was przemienił i aby was napełnił swą łaską, abyście wy stali się łaską dla innych. Ja jestem dla was, drogie dzieci, łaskawym darem miłości, pochodzącym od Boga, dla tego świata pozbawionego pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie Matki Bożej z 25 grudnia 2007
Drogie dzieci, z wielką radością w sercu, przynoszę wam Króla Pokoju, aby wam udzielił swego błogosławieństwa. Wy, adorujcie Go i dajcie czas Stwórcy, za którym tęskni wasze serce. Nie zapominajcie, że jesteście przechodniami na tej ziemi i że rzeczy mogą wam dać małe radości, tymczasem poprzez mojego Syna otrzymujecie życie wieczne. Oto dlaczego jestem z wami, aby was zaprowadzić do tego, za czym tęskni wasze serce, Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.

Doroczne orędzie otrzymane przez Jakowa w dniu 25 grudnia 2007
Matka Najświętsza ukazała mu się z Dzieciątkiem Jezus w ramionach. Objawienie rozpoczęło się o 14.29 i trwało 6 minut. Matka Boża powiedziała:
Drogie dzieci, dziś w szczególny sposób zachęcam was do otwarcia się na Boga i do tego, aby każde z waszych serc stało się dziś miejscem narodzenia Jezusa. Drogie dzieci, przez cały ten czas, kiedy Bóg pozwala mi być z wami, pragnę was doprowadzić do radości waszego życia. Drogie dzieci, jedyną prawdziwą radością waszego życia jest Bóg. Oto dlaczego, drogie dzieci, nie szukajcie radości w rzeczach tej ziemi, ale otwórzcie wasze serca i przyjmijcie Boga. Wszystko przemija, drogie dzieci, jedynie Bóg pozostaje w waszym sercu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.