Orędzia – 2021

Orędzie z 25 stycznia 2021
Drogie dzieci! Zachęcam was w tym czasie do modlitwy, do postu i do wyrzeczenia, aby wasza wiara stała się silniejsza. To czas przebudzenia i narodzin. Patrząc na przyrodę, która was obdarowuje, zastanówcie się, dzieci, ile otrzymaliście. Bądźcie radosnymi posłańcami pokoju i miłości dla szerzenia dobra na ziemi. Pragniecie nieba, a w niebie nie ma ani smutku, ani nienawiści. Dlatego, dzieci, ponownie zdecydujcie się na nawrócenie i niech świętość zakróluje w waszym życiu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lutego 2021
Drogie dzieci! Bóg pozwolił mi być z wami dzisiaj, aby was wezwać do modlitwy i do postu. Żyjcie w tym czasie łaski i bądźcie świadkami nadziei, bo – powtarzam wam, drogie dzieci – modlitwa i post mogą pokonać wojny. Drogie dzieci, w tym czasie łaski wierzcie, żyjcie w wierze i z wiarą, a moje Niepokalane Serce nie pozostawi nikogo z was w niepokoju, jeśli oddacie mi siebie. Oręduję za wami u Najwyższego i modlę się o pokój w waszych sercach i o nadzieję na przyszłość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 marca 2021
Drogie dzieci! Dziś jestem z wami, aby wam powiedzieć: dzieci, które się modlą, nie boją się przyszłości i nie tracą nadziei. Jesteście wybrani, aby nieść radość i pokój, ponieważ należycie do Mnie. Przyszłam tu jako Królowa Pokoju, ponieważ diabeł chce niepokoju i wojny, chce napełnić wasze serca strachem o przyszłość, a przyszłość należy do Boga. Bądźcie więc pokorni i módlcie się i oddajcie wszystko w ręce Najwyższego, który was stworzył. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.