Orędzia – 2021

Orędzie z 25 stycznia 2021
Drogie dzieci! Zachęcam was w tym czasie do modlitwy, do postu i do wyrzeczenia, aby wasza wiara stała się silniejsza. To czas przebudzenia i narodzin. Patrząc na przyrodę, która was obdarowuje, zastanówcie się, dzieci, ile otrzymaliście. Bądźcie radosnymi posłańcami pokoju i miłości dla szerzenia dobra na ziemi. Pragniecie nieba, a w niebie nie ma ani smutku, ani nienawiści. Dlatego, dzieci, ponownie zdecydujcie się na nawrócenie i niech świętość zakróluje w waszym życiu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lutego 2021
Drogie dzieci! Bóg pozwolił mi być z wami dzisiaj, aby was wezwać do modlitwy i do postu. Żyjcie w tym czasie łaski i bądźcie świadkami nadziei, bo – powtarzam wam, drogie dzieci – modlitwa i post mogą pokonać wojny. Drogie dzieci, w tym czasie łaski wierzcie, żyjcie w wierze i z wiarą, a moje Niepokalane Serce nie pozostawi nikogo z was w niepokoju, jeśli oddacie mi siebie. Oręduję za wami u Najwyższego i modlę się o pokój w waszych sercach i o nadzieję na przyszłość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 marca 2021
Drogie dzieci! Dziś jestem z wami, aby wam powiedzieć: dzieci, które się modlą, nie boją się przyszłości i nie tracą nadziei. Jesteście wybrani, aby nieść radość i pokój, ponieważ należycie do Mnie. Przyszłam tu jako Królowa Pokoju, ponieważ diabeł chce niepokoju i wojny, chce napełnić wasze serca strachem o przyszłość, a przyszłość należy do Boga. Bądźcie więc pokorni i módlcie się i oddajcie wszystko w ręce Najwyższego, który was stworzył. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 kwietnia 2021

Drogie dzieci! Dziś zachęcam was, aby świadectwo waszej wiary miało barwy wiosny. Niech będzie to wiara pełna nadziei i odwagi. Drogie dzieci, niech wasza wiara będzie niezłomna w każdej sytuacji, nawet w czasie próby. Idźcie śmiało z Chrystusem zmartwychwstałym w kierunku nieba, które jest waszym celem. Towarzyszę wam na tej drodze świętości i wszystkich was umieszczam w moim Niepokalanym Sercu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 maja 2021

Drogie dzieci, patrzę na was i wzywam was: powróćcie do Boga, bo On jest miłością. On z miłości posłał mnie do was, abym was zaprowadziła na drogi nawrócenia. Porzućcie grzech i zło, zdecydujcie się na świętość, a osiągniecie radość i będziecie w tym zagubionym świecie moimi wyciągniętymi ramionami. Pragnę, abyście stali się modlitwą i nadzieją dla tych, którzy nie poznali miłości Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 czerwca 2021

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, ponieważ widzę przez te lata waszą miłość i otwartość na moje wezwania. Dzisiaj zapraszam was wszystkich: Módlcie się ze mną o pokój i o uwolnienie, ponieważ szatan jest silny i chce, aby jego oszustwo wyrwało jak najwięcej serc z mojego matczynego serca. Dlatego wybierzcie Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą Bóg wam dał. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lipca 2021

Drogie dzieci! Zachęcam was, abyście byli modlitwą dla wszystkich, którzy się nie modlą. Bądźcie świadkami, dzieci, przez wasze radosne życie, że jesteście moi, a Bóg usłyszy wasze modlitwy i udzieli wam pokoju w tym niespokojnym świecie, w którym panuje pycha i egoizm. Dzieci, bądźcie wspaniałomyślni i kochajcie innych moją miłością, aby inni, niewierzący odczuli, że należą do Mnie i żeby zwrócili się do Mojego niepokalanego Serca. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!

Orędzie z 25 sierpnia 2021

Drogie dzieci! Z radością wzywam was, drogie dzieci, wszystkich, którzy odpowiedzieli na moje wezwanie, bądźcie radośni i pełni pokoju. Swoim życiem dawajcie świadectwo o niebie, jakie wam przynoszę. Nadszedł czas, dzieci, abyście wy byli odzwierciedleniem mojej miłości dla wszystkich, którzy nie kochają i których serce wypełnia nienawiść. Pamiętajcie: ja jestem z wami i oręduję za wami u mojego Syna Jezusa, aby On udzielił wam pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!

Orędzie z 25 września 2021

Drogie dzieci! Módlcie się, dawajcie świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy nadal posyła mnie, abym was prowadziła drogą świętości. Drogie dzieci, miejcie tę świadomość, że życie jest krótkie i że czeka was wieczność, w której wraz ze wszystkimi świętymi będziecie wielbić Boga. Nie martwcie się, dzieci, o sprawy ziemskie, lecz tęsknijcie za Niebem. Jeśli waszym celem będzie Niebo, wtedy w waszych sercach zapanuje radość. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 października 2021

Drogie dzieci! Wróćcie do modlitwy, ponieważ ten kto się modli, nie boi się przyszłości. Ten, kto się modli, jest otwarty na życie i szanuje życie innych. Kto się modli się, drogie dzieci, ten odczuwa wolność dziecka Bożego i z radosnym sercem służy dobru drugiego człowieka, swego brata. Bóg bowiem jest miłością i wolnością. Dlatego, drogie dzieci, jeśli chcą was zakuć w kajdany, abyście służyli, to nie pochodzi od Boga, bo Bóg jest miłością i każdemu stworzeniu daje swój pokój. Dlatego On posłał mnie, abym wam pomogła wzrastać na drodze świętości. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.