Orędzia – 2021

Orędzie z 25 stycznia 2021
Drogie dzieci! Zachęcam was w tym czasie do modlitwy, do postu i do wyrzeczenia, aby wasza wiara stała się silniejsza. To czas przebudzenia i narodzin. Patrząc na przyrodę, która was obdarowuje, zastanówcie się, dzieci, ile otrzymaliście. Bądźcie radosnymi posłańcami pokoju i miłości dla szerzenia dobra na ziemi. Pragniecie nieba, a w niebie nie ma ani smutku, ani nienawiści. Dlatego, dzieci, ponownie zdecydujcie się na nawrócenie i niech świętość zakróluje w waszym życiu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lutego 2021
Drogie dzieci! Bóg pozwolił mi być z wami dzisiaj, aby was wezwać do modlitwy i do postu. Żyjcie w tym czasie łaski i bądźcie świadkami nadziei, bo – powtarzam wam, drogie dzieci – modlitwa i post mogą pokonać wojny. Drogie dzieci, w tym czasie łaski wierzcie, żyjcie w wierze i z wiarą, a moje Niepokalane Serce nie pozostawi nikogo z was w niepokoju, jeśli oddacie mi siebie. Oręduję za wami u Najwyższego i modlę się o pokój w waszych sercach i o nadzieję na przyszłość. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 marca 2021
Drogie dzieci! Dziś jestem z wami, aby wam powiedzieć: dzieci, które się modlą, nie boją się przyszłości i nie tracą nadziei. Jesteście wybrani, aby nieść radość i pokój, ponieważ należycie do Mnie. Przyszłam tu jako Królowa Pokoju, ponieważ diabeł chce niepokoju i wojny, chce napełnić wasze serca strachem o przyszłość, a przyszłość należy do Boga. Bądźcie więc pokorni i módlcie się i oddajcie wszystko w ręce Najwyższego, który was stworzył. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 kwietnia 2021

Drogie dzieci! Dziś zachęcam was, aby świadectwo waszej wiary miało barwy wiosny. Niech będzie to wiara pełna nadziei i odwagi. Drogie dzieci, niech wasza wiara będzie niezłomna w każdej sytuacji, nawet w czasie próby. Idźcie śmiało z Chrystusem zmartwychwstałym w kierunku nieba, które jest waszym celem. Towarzyszę wam na tej drodze świętości i wszystkich was umieszczam w moim Niepokalanym Sercu. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 maja 2021

Drogie dzieci, patrzę na was i wzywam was: powróćcie do Boga, bo On jest miłością. On z miłości posłał mnie do was, abym was zaprowadziła na drogi nawrócenia. Porzućcie grzech i zło, zdecydujcie się na świętość, a osiągniecie radość i będziecie w tym zagubionym świecie moimi wyciągniętymi ramionami. Pragnę, abyście stali się modlitwą i nadzieją dla tych, którzy nie poznali miłości Boga. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 czerwca 2021

Drogie dzieci! Moje serce jest radosne, ponieważ widzę przez te lata waszą miłość i otwartość na moje wezwania. Dzisiaj zapraszam was wszystkich: Módlcie się ze mną o pokój i o uwolnienie, ponieważ szatan jest silny i chce, aby jego oszustwo wyrwało jak najwięcej serc z mojego matczynego serca. Dlatego wybierzcie Boga, aby było wam dobrze na ziemi, którą Bóg wam dał. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lipca 2021

Drogie dzieci! Zachęcam was, abyście byli modlitwą dla wszystkich, którzy się nie modlą. Bądźcie świadkami, dzieci, przez wasze radosne życie, że jesteście moi, a Bóg usłyszy wasze modlitwy i udzieli wam pokoju w tym niespokojnym świecie, w którym panuje pycha i egoizm. Dzieci, bądźcie wspaniałomyślni i kochajcie innych moją miłością, aby inni, niewierzący odczuli, że należą do Mnie i żeby zwrócili się do Mojego niepokalanego Serca. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!

Orędzie z 25 sierpnia 2021

Drogie dzieci! Z radością wzywam was, drogie dzieci, wszystkich, którzy odpowiedzieli na moje wezwanie, bądźcie radośni i pełni pokoju. Swoim życiem dawajcie świadectwo o niebie, jakie wam przynoszę. Nadszedł czas, dzieci, abyście wy byli odzwierciedleniem mojej miłości dla wszystkich, którzy nie kochają i których serce wypełnia nienawiść. Pamiętajcie: ja jestem z wami i oręduję za wami u mojego Syna Jezusa, aby On udzielił wam pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie!

Orędzie z 25 września 2021

Drogie dzieci! Módlcie się, dawajcie świadectwo i radujcie się ze mną, bo Najwyższy nadal posyła mnie, abym was prowadziła drogą świętości. Drogie dzieci, miejcie tę świadomość, że życie jest krótkie i że czeka was wieczność, w której wraz ze wszystkimi świętymi będziecie wielbić Boga. Nie martwcie się, dzieci, o sprawy ziemskie, lecz tęsknijcie za Niebem. Jeśli waszym celem będzie Niebo, wtedy w waszych sercach zapanuje radość. Ja jestem z wami i błogosławię was wszystkich moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 października 2021

Drogie dzieci! Wróćcie do modlitwy, ponieważ ten kto się modli, nie boi się przyszłości. Ten, kto się modli, jest otwarty na życie i szanuje życie innych. Kto się modli się, drogie dzieci, ten odczuwa wolność dziecka Bożego i z radosnym sercem służy dobru drugiego człowieka, swego brata. Bóg bowiem jest miłością i wolnością. Dlatego, drogie dzieci, jeśli chcą was zakuć w kajdany, abyście służyli, to nie pochodzi od Boga, bo Bóg jest miłością i każdemu stworzeniu daje swój pokój. Dlatego On posłał mnie, abym wam pomogła wzrastać na drodze świętości. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 listopada 2021

Drogie dzieci! Jestem z wami w tym czasie miłosierdzia i zapraszam was wszystkich,  abyście byli posłańcami pokoju i miłości w tym świecie. Drogie dzieci, Bóg przeze mnie
zaprasza was do modlitwy i do miłości oraz do tego, abyście byli obrazem raju tu na ziemi. Niech wasze serca napełni radość i wiara w Boga oraz całkowite zaufanie Jego świętej woli. Jestem z wami, ponieważ On, Najwyższy, posyła mnie do was, abym was zachęcała do trwania w nadziei i do wprowadzania pokoju w tym niespokojnym świecie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 grudnia 2021

Drogie dzieci! Dziś przynoszę wam mojego Syna Jezusa, aby On dał wam swój pokój. Dzieci, bez pokoju nie macie przyszłości ani błogosławieństwa, więc wróćcie do modlitwy, bo owocem modlitwy jest radość i wiara, bez których nie możecie żyć. Dzisiejsze błogosławieństwo, jakiego wam udzielamy, przekazujcie waszym rodzinom i ubogacajcie nim wszystkich, których spotykacie, aby odczuli tę miłość, którą wy otrzymujecie. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.