Orędzia – 2022

Orędzie z 25 grudnia 2022

Drogie dzieci! Dziś przynoszę wam mojego Syna Jezusa, abyście byli Jego pokojem i odbiciem pogody ducha i radości nieba. Módlcie się, dzieci, abyście się otwarli na przyjęcie pokoju, ponieważ wiele serc jest zamkniętych na wezwanie światła, które przemienia serca. Ja jestem z wami i modlę się, abyście się otworzyli się na przyjęcie Króla Pokoju, który napełnia serca ciepłem i błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Orędzie z 25 listopada 2022

Drogie dzieci! Najświętszy przysłał mnie do was, abym was nauczyła się modlić. Modlitwa otwiera serca i daje nadzieję, rodzi wiarę, która was umacnia. Wzywam was, dzieci, z miłością, abyście powrócili do Boga, bo Bóg jest waszą miłością i waszą nadzieją. Nie ma dla was przyszłości, jeśli nie zdecydujecie się na Boga, dlatego jestem z wami, aby was doprowadzić do zwrócenia się ku życiu, a nie ku śmierci. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 października 2022

Drogie dzieci! Najwyższy pozwala mi być z wami, aby wam dać radość i pokazać drogę nadziei, ponieważ ludzkość zmierza ku śmierci. Dlatego On wysłał mnie, abym was pouczyła, że bez Boga nie macie przyszłości. Dzieci, bądźcie narzędziami miłości dla tych wszystkich, którzy nie poznali miłości Boga. Radośnie dawajcie świadectwo o waszej wierze i nie traćcie nadziei na przemianę ludzkich serc. Jestem z wami i błogosławię was moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 września 2022

Drogie dzieci! Módlcie się, aby Duch Święty was oświecił, abyście z radością poszukiwali Boga i byli świadkami Miłości bez granic. Jestem z wami, dzieci, i ponownie wzywam was wszystkich: nabierzcie odwagi i dawajcie świadectwo dobrymi czynami, jakich Bóg dokonuje w was i poprzez was. Radujcie się w Bogu. Czyńcie dobrze swojemu bliźniemu, aby i wam było dobrze na ziemi i módlcie się o pokój, który jest zagrożony, ponieważ szatan pragnie wojny, on nie pragnie pokoju. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 sierpnia 2022

Drogie dzieci, Bóg pozwala mi być z wami i prowadzić was drogą pokoju, abyście przez pokój osobisty budowali pokój na świecie. Jestem z wami i oręduję za wami u mojego Syna Jezusa, aby On dał wam silną wiarę i nadzieję na lepszą przyszłość, którą chcę z wami budować. Bądźcie odważni i nie bójcie się, bo Bóg jest z wami. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.

Orędzie z 25 lipca 2022

„Drogie dzieci! Jestem z wami, aby was prowadzić drogą nawrócenia, ponieważ wy możecie przyprowadzić do Mojego Syna liczne dusze Moich dzieci. Bądźcie radosnymi świadkami Bożego Słowa, mając w sercu miłość i ufność, która pokonuje wszelkie zło. Wybaczajcie tym, którzy was krzywdzą i podążajcie ku świętości. Ja prowadzę was do Mojego Syna, który jest waszą drogą, waszą prawdą i waszym życiem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na Moje wezwanie.”

Orędzie z 25 czerwca 2022

„Drogie dzieci! Raduję się wami i dziękuję za każdą modlitwę i ofiarę, jaką podjęliście w moich intencjach. Dzieci, pamiętajcie, że jesteście ważni w moim planie zbawienia ludzkości. Wróćcie do Boga i módlcie się, aby Duch Święty działał w was i poprzez was. Drogie dzieci, jestem z wami także w tych dniach, kiedy szatan walczy wzniecając wojnę i nienawiść. Podział jest silny, a zło działa w ludziach jak nigdy dotąd. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ”.

Orędzie z 25 maja 2022

„Drogie dzieci! Patrzę na was i dziękuję Bogu za każdego z was, bo On pozwolił mi być nadal z wami, aby zachęcać was do świętości. Drogie dzieci, pokój został zakłócony, szatan pragnie niepokoju. Dlatego niech jeszcze potężniejsza będzie wasza modlitwa, aby każdy nieczysty duch podziału i wojny został pokonany. Bądźcie budowniczymi pokoju i nosicielami radości Zmartwychwstałego w was i wokół was, aby dobro zapanowało w każdym człowieku. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ”.

Orędzie z 25 kwietnia 2022

„Drogie dzieci! Patrzę na was i widzę, że jesteście zagubieni. Dlatego wzywam was wszystkich: wróćcie do Boga, wróćcie do modlitwy, a Duch Święty napełni was swoją miłością, która wlewa w serce radość. Wzrośnie w was nadzieja na lepszą przyszłość i staniecie się radosnymi świadkami Bożego miłosierdzia w was i wokół was. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ”.

Orędzie z 25 marca 2022

„Drogie dzieci! Słyszę wasze wołania i modlitwy o pokój. Szatan walczy od lat, chcąc wywołać wojnę. Ludzkość znalazła się na rozdrożu, dlatego Bóg posłał mnie do was, abym was prowadziła drogą świętości. Zapraszam was do powrotu do Boga i do wypełniania Bożych przykazań, aby wam było dobrze na ziemi i abyście wyszli z kryzysu, w który wpadliście z powodu tego, że nie słuchacie Boga, który was kocha i chce was zbawić i poprowadzić do nowego życia. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie”.

Orędzie z 25 lutego 2022

„Drogie dzieci! Jestem z wami i modlę się razem z wami. Pomóżcie mi, dzieci, przez modlitwę, aby szatan nie zwyciężył. Jego moc wywołująca śmierć, nienawiść i strach nawiedziła ziemię. Dlatego, dzieci, powróćcie do Boga i do modlitwy, do postu i do wyrzeczeń za wszystkich, którzy są deptani, biedni i nie słucha się ich głosu na tym świecie bez Boga. Drogie dzieci, jeśli nie powrócicie do Boga i Jego przykazań, nie będzie dla was przyszłości. Dlatego Bóg wysłał mnie, abym was prowadziła. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie ”.

Orędzie z 25 stycznia 2022

Drogie dzieci! Dziś zachęcam was, abyście powrócili do osobistej modlitwy. Dzieci, nie zapominajcie, że szatan jest silny i chce przyciągnąć jak najwięcej dusz. Dlatego czuwajcie na modlitwie, nie śpijcie, bądźcie zdecydowani w czynieniu dobra. Ja jestem z wami i wszystkich was błogosławię moim matczynym błogosławieństwem. Dziękuję, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.